Le 46 Clos Vert

Belangrijkste voorzieningen

  • 50 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • 4 gasten
  • 2 bedden

Locatie

    Le 46 Clos Vert Erquy appartement van 50 m² heeft een zonneterras en ligt op minder dan 1 km verwijderd van de Cap d'Erquy. Het appartement is geschikt voor maximaal 4 gasten.

    Dit 2-slaapkamer appartement heeft een locatie aan het strand, een paar momenten van het Viaduc de Caroual. De 1-badkamer accommodatie ligt op 10 minuten met de auto van het Îlot Saint-Michel. Le 46 Clos Vert appartement ligt op een klein stukje lopen van het Plage du Portuais.

    In het appartement zijn een apart toilet en een douche voorzien om uw comfort te vergroten. Er zijn ook een haardroger.

    De accommodatie heeft een complete keuken. Eglise busstation ligt op 450 meter ervandaan.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 09:00 tot 10:00

    Kameropties bij Le 46 Clos Vert Erquy

    In het appartement zijn een apart toilet en een douche voorzien om uw comfort te vergroten. Er zijn ook een haardroger.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Le 46 Clos Vert Erquy Bedden foto Le 46 Clos Vert Erquy Andere info foto Le 46 Clos Vert Erquy In de buurt foto Le 46 Clos Vert Erquy Faciliteiten foto Le 46 Clos Vert Erquy Faciliteiten foto Le 46 Clos Vert Erquy Wastafels foto Le 46 Clos Vert Erquy Strand foto Le 46 Clos Vert Erquy Bedden foto Le 46 Clos Vert Erquy In de buurt foto Le 46 Clos Vert Erquy Keuken foto
    Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 50 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Le 46 Clos Vert Erquy

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Le 46 Clos Vert Erquy

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is dit strand Le 46 Clos Vert appartement?
      Dit strand Le 46 Clos Vert appartement heeft een oppervlakte van 50 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Le 46 Clos Vert Erquy